پاورپوینت ازاریابی ورزشی در قایقرانی

|1998936|mrw|لینک مستقیم فایل|دانلود پاورپوینت با موضوع بازاریابی ورزشی در قایقرانی ، در قالب ppt و در 86 اسلاید، قابل ویرایش، شامل : تعریف بازاریابی تعريف بازاريابي ورزشي اهمیت بازاریابی ورزشی در رشته قایقرانی ابعاد گوناگون بازاریابی مراحل بازاریابی ورزشی ویژگیهای منحصر به فرد و...
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت ازاریابی ورزشی در قایقرانی قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع بازاریابی ورزشی در قایقرانی، در قالب ppt و در 86 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعریف بازاریابی

تعريف بازاريابي ورزشي

اهمیت بازاریابی ورزشی در رشته قایقرانی

ابعاد گوناگون بازاریابی

مراحل بازاریابی ورزشی

ویژگیهای منحصر به فرد ورزش قایقرانی ( به عنوان یک محصول یا خدمت)

ویژگی های منحصر به فرد ورزش و بازاریابی ورزشی

تحقیقات بازاریابی ورزشی

فرآیند تحقیقات بازار

جمعیت شناسی مشتریان

عوامل مهم و تعیین کننده در جمعیت شناسی

چهار نوع اطلاعات مربوط به مشتري ـ Crispell

بخش بندی کردن بازار

شش گام مهم در برنامه ریزی برای تقسیم بندی بازار یا مشتریان

برنامه ریزی استراتژیک بازار

تجزیه و تحلیل محیطی برای بازاریابی فدراسیون قایقرانی

آمیخته بازاریابی

رئوس مطالب یک طرح بازاریابی

یک باشگاه حرفه ای موفق در قایقرانی

منابع مالی بالقوه در ورزش قایقرانی

حامیان مالی

اهداف حامیان مالی برای حمایت از ورزش

اصول ارتباط با حاميان مالي

حق پخش تلویزیونی

دریافت ورودیه یا بلیط فروشی

عوامل تاثیر گذار بر روی درآمد حاصل از بلیط فروشی مسابقات ورزشی

صدور مجوز

قسمتی از متن پاورپوینت:

بازاریابی از طریق ورزش(Marketing through Sport): به کار بردن ورزش به عنوان یک ابزار تبلیغاتی یا خط مشی حمایت مالی برای شرکت های مختلف تولیدی و غیر تولیدی.

بازاریابی ورزش(Marketing of Sport): این جنبه از بازاریابی ورزش کاربرد اختصاصی اصول و فرآیندهای بازاریابی برای بازاریابی کالاها و خدماتی که مستقیما در ارتباط با شرکت کنندگان، تماشاگران، و یا استفاده کنندگان ورزشی است را شامل می شود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع بازاریابی ورزشی در قایقرانی" می باشد که در حجم 86 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
پاورپوینت نظام های مراقبتپاورپوینت بلور شناسیپاورپوینت مفهوم خردمندیپاورپوینت زندگی نامه و آثار زاها حدیدپاورپوینت معماری تمدن یونانپاورپوینت ناسازگاری کودکانپاورپوینت قرارداد پیمانکاریتحقیق کاغذسازیتحقیق شیوه های دفع موریانه در گفت وگو با مهندس علی پازوكیتحقیق ویژگی های دستگاه های لبه چسبان (عملکرد مفید در محیط کارگاه)پاورپوینت كمبود آب بحران ۲۰۲۵تحقیق چندلایی هاپاورپوینت نت برمبنای شرایطتحقیق تاريخچه مختصر رياضياتتحقیق برد عددی ماتریس هاتحقیق نکاتی چند پیرامون (لاستیک) اتومبیلتحقیق فلسفه رياضياتتحقیق سیر تحول خط ایرانتحقیق سلطنت خشايارشاتحقیق زندگي نامه محمدرضا شاه پهلويتحقیق رياضيات مهندسيتحقیق احزاب زمان محمدرضا شاهتحقیق اساسنامه انجمن دوستداران ایرانتحقیق آشنایی با استاد محمود فرشچیانتحقیق استراتژي صلح