تحقیق فرضیه های رقیب (ویژه درس تئوری های حسابداری)

|1999025|mrw|لینک مستقیم فایل|دانلود تحقیق با موضوع فرضیه های رقیب (ویژه درس تئوری های حسابداری)، در قالب word و در 32 صفحه، قابل ویرایش، شامل : چکیده مقدمه فرضیه های رقیب فرض صفر فرضیه ی مکانیکی تشخیص فرضیه ها کاپلان ورول روش اجرای تحقیق روش تحقیق مطالعه رویدادی بال تحقیق در مور...
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل تحقیق فرضیه های رقیب (ویژه درس تئوری های حسابداری) قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود تحقیق با موضوع فرضیه های رقیب (ویژه درس تئوری های حسابداری)، در قالب word و در 32 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

چکیده

مقدمه

فرضیه های رقیب

فرض صفر

فرضیه ی مکانیکی

تشخیص فرضیه ها

کاپلان ورول

روش اجرای تحقیق

روش تحقیق مطالعه رویدادی

بال

تحقیق در مورد تغیییر در روش ثبت موجودی کالا

ساندر

ریکس

بیدل و لیندال

رابطه بین سود و بازده غیر عادی سهام در بورس تهران

منابع و ماخذ

قسمتی از متن تحقیق:

فرض رقیب دارای توان پیش بینی است که در مورد آن اتفاق نظر وجود ندارد یا به بیان دیگر دیدگاههای ضد و نقیضی وجود دارد(یعنی یک تغییر در روش حسابداری که سود خالص را افزایش می دهد قیمت سهام را هم بالا خواهد برد).

شیوه‏ای که آزمون‏های مربوط به متمایز کردن فرضیه‏ها انجام می‏شد بیانگر شیوه‏ای است که این تحقیقات بر پایه تحقیقات پیش (قبل از خود) قرار می‏گرفتند. در تحقیق بعدی به مسئله‏هایی توجه می‏شد که در تحقیق قبلی به وجود آمده بود. ادبیات، با آهنگی یکنواخت در مسیری گام بر می‏داشت که آزمون‏های قوی تر به اجرا در می‏آمدند، آزمون‏هایی که بتوان بدان وسیله فرضیه‏ها را از یکدیگر تفکیک کرد. نمی‏توان انتظار داشت که تحقیقات اولیه به نتیجه‏های قطعی برسند. سیر تکاملی این تحقیقات بیانگر این است که پژوهشگران همواره می‏کوشیدند به این پرسش‏ها پاسخ دهند. می‏توان مدعی شد که بیدل و لیندال آزمون‏های قوی تری را انجام دادند، زیرا پیشینیان آنها تلاش های زیادی کرده بود و آنان اساس تحقیق خود را بر پایه نتیجه‏های به دست آمده قرار دادند (یعنی نتیجه تحقیقات کاپلان، رول، بال و ساندر).

ادبیات مزبور باعث شد تا پژوهشگران در این مورد پرسش‏هایی را مطرح نمایند که در مورد اثر تغییر روش حسابداری بر قیمت سهام مطرح بود (این پرسش از زاویه‏های مختلف مطرح می‏شود). یکی از پرسش‏های سهام نمی‏گذارد، چرا برخی از شرکت‏ها اقدام به تغییر روش حسابداری می‏نمایند؟ این پرسش‏ها، به نوبه خود، باعث شدند که برخی از پژوهشگران فرض‏های مربوط به نبود هزینه اطلاعاتی و هزینه معامله را نادیده انگارند و در صدد برآیند با توجه نمودن به این هزینه‏ها درباره علت تغییرات روش حسابداری توضیح دهند.

توضیحات:

این فایل شامل تحقیقی با عنوان " فرضیه های رقیب (ویژه درس تئوری های حسابداری) " می باشد که در حجم 32 صفحه، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.مطالب دیگر:
📗تحقیق مفهوم مديريت اسلامي📗تحقیق مديريت استراتژيك و مفاهیم آن از دیگاه های مختلف📗تحقیق تعريف استراتژي و مديريت استراتژيك📗تحقیق بررسی مديريت اثربخش📗تحقیق بررسی تاثیر مديريت‌ اثربخش‌ جلسات‌ در ادارات، شرکت ها و مدارس📗تحقیق بررسی مدیریت تولید در صنایع كوچك📗تحقیق بررسی مدیریت مشارکتی📗تحقیق مدیریت مشارکتی چیست📗تحقیق مشخصات مديرعامل موفق چیست؟📗تحقیق بررسی مدیریت و رهبری در رسانه📗تحقیق بررسی مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک📗تحقیق بررسی مدیریت و برنامه ریزی📗تحقیق بررسی مدیریت نوین و توسعه پایدار📗تحقیق بررسی وظایف مدیریت منابع انسانی📗تحقیق شرح وظایف مدیریت منابع انسانی در سازمان📗تحقیق مدیریت منابع انسانی و نقش آن در سازمان📗تحقیق مفهوم مدیریت مشارکتی📗تحقیق بررسی مدیریت مجموعه در محیط الکترونیکی📗تحقیق مفهوم مدیریت کار و زمان📗تحقیق مفهوم مدیریت فرایند حوادث📗تحقیق مدیریت در کشور ژاپن📗تحقیق مفهوم مدیریت زمان📗تحقیق بررسی مدیریت دانش و مفاهیم آن📗تحقیق اکسپرسیونیسم در نقاشی📗تحقیق بررسی مدیریت تجارت یکپارچه ERP و مفهوم آن