پاورپوینت حسابداری مبتنی بر سطح عمومی قیمت ها

|1999054|mrw|لینک مستقیم فایل|دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری مبتنی بر سطح عمومی قیمت ها ، در قالب pptx و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل : مکاتب فکری حسابداری بهای جاری در مقابل بهای تاریخی تهیه و ارائه مجدد صورتهای مالی به بهای تاریخی و بر اساس تغییر در سطح عمومی قیمتها تعدی...
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت حسابداری مبتنی بر سطح عمومی قیمت ها قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری مبتنی بر سطح عمومی قیمت ها ، در قالب pptx و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مکاتب فکری حسابداری

بهای جاری در مقابل بهای تاریخی

تهیه و ارائه مجدد صورتهای مالی به بهای تاریخی و بر اساس تغییر در سطح عمومی قیمتها

تعدیل اقلام خاص با توجه به تغییر در سطح عمومی قیمتها

محاسبه سود و زیان ناشی از سطح عمومی قیمتها

نحوه محاسبه سود یا زیان ناشی از تغییر در سطح عمومی قیمتها

شیوه ثبت اقلام غیرپولی و حقوق صاحبان سهام

متمایز ساختن اقلام پولی از اقلام غیر پولی

قسمتی از متن پاورپوینت:

در حسابداری مبتنی بر بهای تمام شده پیشاپیش فرض می شود که واحد پول ثابت است یا اینکه تغییر در ارزش پول حائز اهمیت نیست. ولی باید بر این نکته تاکید شود که قدرت خرید عمومی پول پیوسته و به طور مستمر رو به کاهش است. قدرت خرید عمومی یعنی توانایی واحد پول در خرید کالا و خدمات با قیمت کالا و خدماتی که در ازای آن می توان به دست آورد رابطه معکوس دارد.

از آنجا که در حسابداری مبتنی بر بهای تمام شده به تغییر های رخ داده در قدرت خرید عمومی پول توجه نمی شود ترازنامه در برگیرنده انواع گوناگون دارایی ها و بدهی ها است که متعلق به تاریخهای متفاوت هستند و بر حسب تغییر در قدرت خرید پول ابراز شده است . در حسابداری مبتنی بر سطح عمومی قیمتها از طریق تهیه وارائه مجدد صورتهای مالی مبتنی بر بهای تمام شده به گونه ای که تغییر در قدرت خرید دلار منعکس می شود ، این وضع اصلاح می شود .

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " حسابداری مبتنی بر سطح عمومی قیمت ها " می باشد که در حجم 18 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که میتواند به عنوان ارائه کلاسی درس تئوری حسابداری رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📝طرح توجیهی خدمات مكانيزاسيون كشاورزی به مساحت 1500 هكتار📝طرح توجیهی برگذاری دوره های آموزشی كوتاه مدت تخصصی در رشته های مديريت📝طرح توجيهی خدمات تبليغاتی، چاپی وساخت تابلوهای فلکسی📝طرح توجیهی تولید چای صنعتی📝طرح توجیهی توليد سيم و كابل فشار قوی📝طرح توجیهی توليد تشک مواج ویلچر و سایرتوليدات جانبی📝طرح توجیهی توليد وبسته بندی سبزيجات خشك📝طرح توجیهی توليد پارچه گردباف📝طرح توجیهی خدمات بينايی سنجی،چشم پزشكی و فروش لوازم و مواد چشم پزشكی📝طرح توجیهی خدمات مشاوره مهندسی📝پروژه آمار بررسی هدفمندسازی یارانه ها📝پروژه آمار جمعیت کل ایران📝نقشه ی جهت شیب شهرستان خمینی شهر📝نقشه ی جهت شیب شهرستان لنجان📝نقشه ی جهت شیب شهرستان مبارکه📝گزارش کار آزمایشگاه مقاومت مصالح📝ایمنی در فعالیت های راهسازی و راهداری📝نقشه ی جهت شیب شهرستان نجف آباد📝نقشه ی جهت شیب شهرستان نطنز📝نقشه ی جهت شیب شهرستان سمیرم📝نقشه ی جهت شیب شهرستان سمیرم سفلی📝نقشه ی جهت شیب شهرستان شهرضا📝نقشه ی جهت شیب شهرستان تیران و کرون📝لیست شرکتهای پخش مواد غذایی آذربایجان شرقی📝لیست شرکتهای پخش مواد غذایی اراک